Potęga Plusa rośnie, kolejne miasta w zasięgu 5G

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Znakomite informacje nadchodzą dla klientów sieci Plus (oraz zapewne podległych mu operatorom MVNO z Lajt Mobile i A2Mobile na czele). Otóż do końca listopada bieżącego roku zostanie włączona technologia 5G dla kolejnych miast jak chociażby Toruń, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Bydgoszcz, Kraków, Częstochowa, Olsztyn, Kielce, Radom, Zielona Góra, Opole, Gorzów Wielkopolski oraz Śląsk (aglomeracja).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dzięki temu większa liczba konsumentów będzie mogła mieć w praktyce nawet 600 Mb/s prędkość mobilnego internetu. Takie rzeczy są możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnej infrastruktury BTS przy wykorzystaniu sprzętu szanowanych dostawców Ericsson czy Nokia. Nie ma więc problemów z masztami Huawei. Ostatnio My mobile prezentowało całkiem duży zasięg 5G od Play w mieście Toruń. Na chwilę obecną Plus jej jeszcze nie oferuje w grodzie Kopernika. Brak czerwonego koloru tylko to potwierdza na mapie Polkomtela www.plus.pl/mapa-zasiegu.

To się jednak na szczęście powinno zmienić za góra dwa tygodnie. Niejako na deser Plus przygotował niezłe usprawnienie dla osób mających skarbonki na koncie Pre-paid. Chodzi o możliwość przedłużenia czasu ważności przy pomocy już zgromadzonych środków o 10 dni za 5 PLN i 30 dni za 15 PLN. W sytuacjach awaryjnych opcja może się przydać. W przeciwnym wypadku lepiej wykonać klasycznie zasilenie. Dokładniejsze informacje są na www.plus.pl/news/art-8472-konto-wazne-bez-doladowania-w-plusie-na-karte.

(fot. Plus/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.7 komentarzy do “Potęga Plusa rośnie, kolejne miasta w zasięgu 5G”

 1. Krzysztof Odpowiedz

  Kamil 5G to nie wszystko. Ja bym chciał aby LTE w Plusie działało najpierw poprawnie. Nawet w Lublinie gdzie mieszkam a mam Plush ABO są miejsca gdzie LTE jest tylko na wyświetlaczu bo w praktyce to jest dramat (na zewnątrz!). Byłem niedawno w górach i na Morskim Oku brat swobodnie korzystał z 3G Orange a ja w Plusie zwykłe EDGE. Nie czarujmy rzeczywistości jako klient Plusa jestem rozczarowany jakością sieci. Być może zmieni się to dzięki temu 5G ale minie sporo czasu zanim klienci pozyskają sprzęt umożliwiający obsługę tej technologii. Na dzień dzisiejszy odradzam Plusa. Sam przenoszę się do T-Mobile po zakończeniu umowy. Oferta Plusa jest naprawdę konkurencyjna ale jakość jest po prostu słaba i nie mówię to złośliwie ale szczerze.

  • Kamil

   Poczekaj do końca listopada, powinno sie poprawic. Ja też mam częste zmiany na ekranie z 4G+ na zwykle 4G

  • Krzysztof

   Skąd wiesz, że powinno się poprawić z końcem listopada? Masz jakieś informacje na ten temat?

  • Kamil

   I nawet transfery rzędu 80 Mb/s mam jak nigdy na 4G+ w A2Mobile aka Plus, widocznie ekstra wzmacniacze BTS od Ericssona oraz Nokii zostaly wlaczone 😱

 2. guru Odpowiedz

  Jak Plus zwiększy zasięg 5G do 11 milionów to już zupełnie zamiecie konkurencję.
  I tak w tej chwili tylko w Plusie jest prawdziwe 5G z prędkościami do 600 Mb/s

  • Kamil

   Z checia bym ich siec 5G potestowal w Toruniu jak tylko odpali Plus rakiety no i oczywiscie Sony Xperia 1 II, ktora trafiła do portfolio w ramach ciekawej produkcji oryginalnej My mobile #original_content 🚀

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt