PREMIERA: Aplikacja WP Pilot niedostępna po Brexit w Wielkiej Brytanii

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Mamy pierwsze negatywne skutki wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Brexit, bo o nim mowa mocno da się we znaki naszym rodakom mieszkającym w Anglii. Wszak jest ich aż milion według rozmaitych szacunków statystycznych. Niestety, ale nie będą mogli skorzystać z krajowej telewizji w formie streamingu wideo dzięki wykorzystaniu aplikacji WP Pilot.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jak informuje nadawca w wiadomościach email do użytkowników, od pierwszego dnia stycznia 2021 roku wskutek zakończonej umowy handlowej Wielkiej Brytanii z Unią Europejską świadczenie usługi jest dla tego kraju wyłączone. Tak więc sprawdzają się przewidywania My mobile w kontekście negatywnych skutków dla telekomunikacji tzw. Brexitu. Owszem, można się ratować klientami VPN, ale zawsze jest to problematyczne.

Wystarczy nadmienić chociażby spowolnione transfery czy mniejszą stabilność połączenia z udawanej lokalizacji. Co ciekawe, Brexit na ten moment nie odbije się negatywnie dla klientów telefonii komórkowej Plus z Orange na czele. Dalej tam obowiązują zasady jak dawniej w Unii Europejskiej. Oby takich przykładów w najbliższej przyszłości było jak najwięcej (w nawiązaniu do pozostałych telekomów z Play oraz T-Mobile).

(fot. Wirtualna Polska/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Aplikacja WP Pilot niedostępna po Brexit w Wielkiej Brytanii”

  1. Marcin Odpowiedz

    Stracą subskrybentow to cos z tym napewno zrobia. Ja place za pakiet sportowy i niestety musze zaprzestac bo juz nie jest dostepny..

    • Kamil

      Dla mnie appka przepadla przez natlok reklam, a dobrze sie zapowiadala

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt