PREMIERA: TVP 1 i TVP 2 wracają do aplikacji WP Pilot

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 3,50 na 6)
Loading...

Szybko zleciało. Tylko tak należy ocenić czas, w którym usunięto kanały TVP z aplikacji WP Pilot na czas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej na rosyjskich stadionach. Teraz znowu stacje Telewizji Polskiej są dostępne w pozycji Wirtualnej Polski, która chce zrobić taką namiastkę kablówki w kieszeni. Czas pokaże czy uda się jej spełnić ten jakże śmiały oraz ambitny plan.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Aktualnie bez żadnych problemów możemy oglądać kanały TVP 1 i TVP 2 w aplikacji WP Pilot. Trzeba tylko być w niej zalogowanym, aby ominąć limit kilku minut oglądania. W efekcie spotkanie Włoch z Polską dostępne było na ekranie telefonu komórkowego. Mało brakowało, a Narodowa Reprezentacja pokonałaby na obcym, niezwykle trudnym terenie słynną Italię. Równie dobrze można było użyć tytułu TVP Stream lub TVP Sport.

Wybór aplikacji jak więc widzimy na smartfonach był ogromny. Polska pokazała się tymczasem z naprawdę dobrej strony, a końcowy wynik spotkania zakończył się remisem 1:1 mimo początkowego prowadzenia. Pozostaje zatem nic jak tylko mieć nadzieję, że w przyszłości już nie będziemy świadkami takich dziwnych momentów wyłączania kanałów wskutek ważnych wydarzeń sportowych oraz powiązanych z nimi licencjami.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt