PREMIERA: WP Pilot najlepszą aplikacją 2018 roku [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To był słaby rok, jeśli chodzi o debiuty jakiś przełomowych aplikacji. Tak naprawdę tylko jedna pozycja szczególnie mocno wyróżniała się jako ta przełomowa. Chodzi o tytuł WP Pilot. Ta aplikacja na dobrą sprawę oferuje funkcję mobilnej telewizji na żywo w telefonie, w dodatku za darmo. Wystarczy tylko się do niej zalogować. Jak chcemy więcej, to możemy kupić kanały premium.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pod tym pojęciem należy rozumieć dostęp do takich stacji jak chociażby Eleven Sports HD czy MTV Live HD. W pewnym sensie zatem grupa medialna Wirtualna Polska chce stworzyć namiastkę kablówki w komórce. Kiedyś takim mobilnym przełomem była przeglądarka Opera Mini. To właśnie ona dawała zwykłym telefonom, tzw. feature phonom okno na świat pełnowartościowego internetu (nie żadnego uproszczonego wap).

Dzisiaj zupełnie jakby słuch o Operze Mini całkowicie zaniknął. Wszystko przez dynamiczny rozwój szybkiego internetu LTE, gdzie każdy chce konsumować zasoby sieci web w pełnym wymiarze bez liczenia danych transferu w dobie atrakcyjnych cenowo paczek. Swoją drogą to ciekawe jak potoczą się dalsze losy WP Pilot, najlepszej aplikacji 2018 roku według My mobile, najbardziej innowacyjnego serwisu o technologiach mobilnych w Polsce.

(fot. WP Pilot/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY APLIKACJI WP PILOT

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “PREMIERA: WP Pilot najlepszą aplikacją 2018 roku [My mobile TV]”

 1. marco Odpowiedz

  Rzeczywiście WP Pilot jest bardzo dobrą aplikacją z której korzystam często oglądając głównie kanały naziemnej telewizji. Jedno jest tu istotne aby zrobić sobie własny profil i być zalogowanym. Gdy tego nie zrobimy to co kilka minut przerywa nam transmisję i musimy ponownie uruchamiać.
  Przy okazji chciałbym „zareklamować” drugą fantastyczną aplikację do słuchania stacji radiowych z całego świata czyli Replaio Radio. Aplikacja stworzona przez polskich programistów pozwala bez problemu odnaleźć każdą stację radiową. Można je uporządkować według własnej listy i przyporządkować jakość odbioru (streaming) indywidualnie. Ciekawą funkcją jest „pauza” która pozwala na przerwanie słuchania oraz dalsze jej kontynuowanie oraz powrót do wcześniejszej części audycji.
  Tym sposobem nie musimy instalować aplikacji poszczególnych grup radiowych aby słuchać ulubionych stacji oraz nie musimy mieć w telefonie radia FM aby go słuchać.

  • Kamil

   Mam radio FM funkcje i chyba ani razu jej nie użylem na powaznie przez cale dwa lata na Sony Xperia XA 😱

 2. Derick Odpowiedz

  WP Pilot jest spok, zwlaszcza na przegladarce z kompresja video, bo i na slabym zasiegu lacze wystarcza, nie mowiac juz o oszczednosci pakietu.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt