PREMIERA: Ładowanie aut elektrycznych jest darmowe w Wielkiej Brytanii [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Warto oglądać kapitalny program The Grand Tour, czyli wielki hit platformy Amazon Prime Video. W jednym odcinków bowiem dowiedzieliśmy się, że w Wielkiej Brytanii coraz popularniejsze samochody elektryczne mają zapewnione darmowe ładowanie na specjalnych stacjach gniazdkach. Jakby tego było mało, Państwo (Królestwo) dokłada się obywatelom do zakupu drogich e-aut.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W praktyce więc biedniejsi mieszkańcy Anglii finansują z podatków bogatszym obywatelom samochody elektryczne z czego śmiali się (żartowali) charyzmatyczni prowadzący program podczas mijania budowlańców na ulicach Londynu. Gwoli przypomnienia, tam już sam wjazd do centrum miasta wiąże się z sporymi wydatkami. Tak walczy się z ogromnym zanieczyszczeniem powietrza. W dodatku e-auta mają wolny pas autobusowy.

Z pewnością pieniędzy na luksusowe auta nie brakuje najlepszym dziennikarzom motoryzacyjnym świata. Wszak ich produkcje finansuje jeden z najbogatszych ludzi świata, czyli szef koncernu Amazon (Jeff Bezos). Jest on jednocześnie właścicielem Amazon Prime Video, który ma za zadanie powalczyć z gigantem Netflix. Na pilotach ma dedykowany przycisk obok niego, wygrywając niejako z boku z HBO GO. Tymczasem 18 grudnia startuje nowy sezon The Grand Tour właśnie na Amazon Prime Video.

(fot. Wikipedia/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY THE GRAND TOUR (AMAZON PRIME VIDEO)

Przygotowane przez

jest autorem 12871 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Ładowanie aut elektrycznych jest darmowe w Wielkiej Brytanii [My mobile TV]”

  1. marco Odpowiedz

    Jednym słowem bogaci mają lepiej bo kogo stać na elektryczny samochód? Warto wspomnieć że również w Polsce właściciele elektrycznych aut są uprzywilejowani, mogą jeździć buspasami i za darmo parkować w strefie płatnego parkowania (przynajmniej w Krakowie)

    • Kamil

      Biednemu wiatr zawsze w oczy, a bogaty jeszcze zgarnie 5k za free z tzw. tarczy 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt