PREMIERA: Amazon Prime Video w USA ma większą renomę niż HBO GO

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Dawno już usługa streamingowa z filmami premium HBO GO nie miała tak złej renomy. I wcale nie chodzi tutaj tylko o samą jakość aplikacji, ale ogólnie rozumiany produkt. Wystarczy poczytać komentarze w sieci web. Dosłownie na każdym kroku można się spotkać z opiniami użytkowników, że dawno takiej posuchy nie było w HBO GO. Netflix zaś zgarnia wszystko i jest w szczytowej formie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Przypomina to wysoki poziom kreatywności oraz autorskich, oryginalnych treści dostępnych tylko w My mobile. Tymczasem medium chce zwrócić uwagę na pewien szczegół. Otóż niezwykle popularna w USA przystawka Xiaomi Mi Box S posiada dwa dedykowane przyciski na pilocie. Są to skróty do Netflix oraz Amazon Prime Video. Tak, to wcale nie jest żart. Nawet ten ostatni podmiot ma w Stanach większą renomę od HBO GO zdaniem Xiaomi.

Podobne rzeczy możemy spotkać również na pilotach innych producentów telewizorów. Tam często w parze z Netflix występuje przycisk do Google Play Movies. Wystarczy nadmienić nowoczesne odbiorniki Sony Bravia. Na próżno w nich szukać HBO GO, które jeszcze kilka lat temu było synonimem domowego kina prosto z Hollywood. Dziś powoli śmietankę w tej komunikacji marketingowej zgarnia bez wątpienia gigant Netflix.

(fot. Xiaomi/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt