PREMIERA: Obejrzane i lista do obejrzenia, kolejna genialna funkcja wyszukiwarki Google

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Platformy streamingowe VOD szturmem zdobywają rynek. Wszak normalna telewizja upada i nikt szukający jakości jej od dawna nie ogląda. Trend ten widzi również wyszukiwarka Google wprowadzając genialne funkcje. Chodzi o specjalne znaczniki obejrzane oraz lista do obejrzenia. Dzięki temu z poziomu wyników wyszukiwania wiemy, że dany serial lub film obejrzeliśmy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tak było chociażby z produkcją Rozłąka na platformie Netflix jak na powyższym zrzucie ekranu. Nawet poszukując przypadkowo informacji mamy jasne przypomnienie od Google, że dany obraz był w naszej ramówce. Co ciekawe, możemy nawet dodać go do listy obejrzenia jak na niej nie występował. Aktualnie serwis My mobile kończy powoli testy kapitalnego produktu Amazon Prime Video, choć początkowo wydawał się słaby.

Wynika to po części z jego kiepskiego marketingu. W Polsce promuje go chyba tylko i wyłącznie sieć komórkowa Play za sprawą dedykowanej oferty (ważnej do końca stycznia nowego roku). Oby więc wyszukiwarka Google zaczęła obsługiwać nie tylko gracza Netflix, ale dajmy na to również HBO GO z mocno chwalonym przed chwilą Amazon Prime Video. Wtedy użytkownicy internetu oszczędzą kilka kliknięć w dedykowanej aplikacji.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt