PREMIERA: Zaznaczona ulica, niezła nowość Google

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wyszukiwarka Google ciągle się rozwija. Któż z nas nie pamięta tej radości, jak zobaczył w widoku ulicy Street View własne osiedle, klatkę lub nawet okno z firaną. Już sam fakt, że samochód mitycznej wręcz firmy Google przejeżdżał na tym samym chodniku działa na wyobraźnię. Teraz My mobile zwróci uwagę na niezły szczegół giganta internetowego z Mountain View.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jak w wyszukiwarce Google wpiszemy kombinację słów nazwa ulicy oraz miasta to otrzymamy wynik w niezwykle praktyczny sposób zaznaczoną całą ścieżkę jak na powyższej grafice z widgetu na Androida. Rydygiera Toruń doskonale pokazuje początek oraz koniec wybranej trasy przez użytkownika. Szybko, sprawnie i co najważniejsze mocno widocznie na tle ciemnego widoku Google Maps na bazie ustawień menu Androida 10.

Tylko tak należy rozumieć czerwone zaznaczenie na mapie. Oby takich innowacji oraz usprawnień było jak najwięcej. Przydadzą się one bowiem nie tylko taksówkarzom, ale i zwykłym konsumentom telefonów komórkowych. Już na mapach wybranych smartfonów widać ograniczenia prędkości czy remonty na drogach. To samo można powiedzieć o sygnalizacji świetlnej w celu uniknięcia tak mocno irytujących korków.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11698 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt