PREMIERA: Telefon pokonał konsolę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Mobilna rewolucja postępuje. Co do tego chyba mało kto ma wątpliwości. Dla wielu z nas to telefon komórkowy jest jedynym urządzeniem do grania. Coraz rzadziej włączamy do celów czysto rozrywkowych komputer. Można powiedzieć więcej, nawet konsole typu Xbox One czy PlayStation 4 powoli tracą na rzecz smartfonowego gamingu. Tak mocno rozwija się rynek App Store z Google Play.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ponadto nie każdy posiada dedykowane urządzenie do uruchamiania gier. Telefony zaś mają w zasadzie wszyscy. I to jest ich wielka przewaga na tle chociażby wyżej nadmienionych konsol. O komputerach gamingowych nie ma tutaj co wspominać, gdyż te są bardzo drogie. Zdecydowanie lepszym wyborem jest kupno chociażby Xbox One S z grą Forza Horizon 4 za 899 PLN w jednej z wielu licznych promocji. Tymczasem coraz częściej dochodzi do zaskakujących sytuacji. Zwykli konsumenci wolą bawić się prostszymi nieco grami typu Gear Club czy Alto’s Odyssey.

Pozostawiają oni w tle kultowe tytuły typu pokroju FIFA 16 lub GTA V, co już nadmieniono na Fan Page My mobile na Facebooku w jednym z wpisów. Analogicznie wygląda sytuacja z grą wyścigową Gear Club na tle Forza Horizon 4. Mobilny odpowiednik ścigania się potrafi dziś zaskakiwać znakomitą grafiką. Oczywiście im lepszy telefon tym lepiej prezentują się detale gry typu promienie słońca (coś jak GTA V na platformie PC, ewentualnie na konsolach next-genowych). Śmiało więc można stwierdzić, że smartfon pokonał konsolę w kwestii zabawy. Ten trend z czasem ponadto tylko będzie się powiększał.

(fot. Microsoft/My mobile)

SMARTFON NAJWAŻNIEJSZYM URZĄDZENIEM DO GRANIA

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 11852 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “PREMIERA: Telefon pokonał konsolę”

    • Kamil

      Serio? No to super! Muszę zrobic testy na Apple TV via castowanie, ale zapewne będą duże opóźnienia 😐

    • Kamil

      Na 90% nie działa, tylko jakies 10% gier wspiera kontrolera Bluetooth 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt