PREMIERA: Dramatu nie ma na starym Androidzie 7.0 Nougat czy iOS 12

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Żyjemy w czasach ogromnej konsumpcji. Producenci smartfonów chcieliby najlepiej, aby konsumenci wymieniali urządzenia co roku, a niektórzy nawet co dziewięć miesięcy. Można przez to odnieść wrażenie, że nowe telefony komórkowe wychodzą za szybko. Taki to jest kosmiczny wręcz pęd. Tymczasem prawda jest zupełnie inna. Dziś całkiem nieźle sobie radzą stare słuchawki.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Wystarczy nadmienić dobre działanie Androida 7.0 Nougat na smartfonie Sony Xperia XA w 2020 roku. Przeżywa on drugą młodość u nowego właściciela, który dopiero odkrywa świat internetu z Facebookiem na czele z śmiesznymi filmami kotów. Podobnie jest z iPhonem 5S od Apple. Choć jego bateria trzyma zaledwie godzinę na podświetlonym ekranie to napędzającemu go iOS 12 niczego nie brakuje w bieżącym roku.

Gwoli przypomnienia, teraz cały technologiczny świat zachwyca się iOS 14 z widżetami zupełnie zmieniającym jego oblicze. Morał tej historii jest prosty. Nie musimy za wszelką cenę posiadać najnowszego Androida 11. Starsze wydania zielonego robota spokojnie dają radę. To tylko nasze umysły czują potrzebę zmiany wskutek intensywnych działań marketingowych wielkich korporacji z ogromnymi budżetami na reklamę. Mądrze zarządzane przedsiębiorstwa aż połowę zysków wydają na inwestycje oraz promocję.

(fot. Google/Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt