PREMIERA: Piękny teledysk (i utwór) w stylu animoji odkryty dzięki Apple Music 1 Radio [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć, naprawdę piękne są teledyski (i nie tylko one wliczając w to same utwory) w stylu animoji. Najnowszym takim odkryciem jest pozycja Juice WRLD o nazwie Smile. Co ciekawe, tytuł został znaleziony zupełnie przypadkowo podczas słuchania Apple Music 1 Radio. Jest to nowy twór po zamknięciu internetowej rozgłośni Beats 1 Radio.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Trzeba przyznać, że znowu mamy wylęgarnie hitów czarnej muzyki. Natomiast motyw technologiczny animocji nie jest wcale nowy. Wcześniej bowiem go widzieliśmy w teledysku Daddy Yankee o nazwie Con Calma. Natomiast oprócz stacji Apple Music 1 Radio doszły jeszcze dwie nowe Apple Music Hits Radio czy Apple Music Country Radio. Innym słowy, dla każdego coś miłego. Wedle gustu oraz własnego uznania. Co kto lubi.

Wszystkie rozgłośnie możemy słuchać za darmo, choć kiedyś nie było to tak oczywiste. Poniżej prezentowany jest klip Smile wyżej nadmienionego Juice World. Artystycznie jest to kawał solidnie wykonanej roboty. Grafik musiał dać z siebie dosłownie wszystko. W dzień radia typu RMF FM nie da się słuchać z uwagi na natłok reklam (w nocy jest z tym zdecydowanie lepiej z kapitalnymi programami typu podcasty Sceny Zbrodni).

(fot. Juice WRLD/My mobile)

JUICE WORLD – SMILE

Przygotowane przez

jest autorem 11517 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Piękny teledysk (i utwór) w stylu animoji odkryty dzięki Apple Music 1 Radio [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt