PREMIERA: Animoji karaoke, nowy hit YouTube

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Animoji to jedna z kluczowych nowości iOS 11 dostępna na wyłączność w modelu iPhone X. Innowacja polegała na tym, że animowane emotikony naśladowały w naprawdę zaawansowany sposób mimikę twarzy użytkownika. Wszystko oczywiście działo się przy wykorzystaniu przedniej kamery. Aktualnie właśnie jesteśmy świadkami początku ciekawego trendu na YouTube.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Na największym portalu wideo świata trwa prawdziwy fenomen w postaci wysypu filmów o tytule Animoji karaoke. Dosłownie masa osób zaczęła tworzyć zabawne wersje popularnych utworów śpiewanych przez zwierzęta czy nawet kupę. Finalnie wygląda to kapitalnie. Poniżej prezentowany jest materiał z przykładowym klipem. Całą ich masę rzecz jasna znajdziemy na YouTube. Ponadto kopie aplikacji Animoji pojawiły się już w Google Play.

Znając jednak życie ich jakość będzie zdecydowanie gorsza w przypadku Androida na tle oryginalnego wydania na iOS. Takie to już są niestety uroki zielonego robota. Niby oferuje on multum funkcji, ale to wszystko działa jak po grudzie. Kto wie, może tym razem Google podpatrzy pomysł i stworzy coś własnego w podobnym stylu chociażby przy okazji premiery Androida oznaczonego numerkiem 9 jak (według spekulacji) Pocky.

(fot. YouTube/My mobile)

ANIMOJI KARAOKE STAJE SIĘ HITEM YOUTUBE

Przygotowane przez

jest autorem 10985 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt