PREMIERA: Blog Play umarł

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Z wielkim smutkiem, żalem oraz nostalgią patrzy się na upadek oficjalnego bloga sieci komórkowej Play. Kiedyś to właśnie tam ludzkim głosem przemawiał do zwykłego klienta rzecznik wielkiego telekoma P4. Teraz dokładnie to samo miejsce wręcz umarło. Nie ma w nim dosłownie żadnej charyzmy, a wyłącznie korporacyjne nudne jak flaki z olejem komunikaty prasowe.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Takie informacje podane niejako na sucho w zasadzie nikogo nie interesują poza dziennikarzami technologicznymi. Wielka szkoda, że Marcin Gruszka pożegnał się z siecią komórkową Play. Swego czasu ten duży telekomunikacyjny gracz cytował treści z innowacyjnego medium o technologiach mobilnych, jakim bez wątpienia jest My mobile. Podobną innowacją była kiedyś komunikacja na www.blogplay.pl.

Co ciekawe, dużo większe życie znajdziemy na korporacyjnym blogu sieci komórkowej Orange, gdzie wręcz armia blogerów produkuje interesujące treści mające na celu pokazanie czytelnikom (i przyszłym konsumentom rzecz jasna) sporą międzynarodową korporację od środka (typu budowa światłowodów z 5G na czele). Już podczas researchów dużo rzeczy się czyta na niezłej witrynie www.blog.orange.pl.

(fot. Play/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11852 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Blog Play umarł”

    • szotyi

      Niech zdycha . Tam już nic nie ma . Nikt nie odpowiada. To już nie jest blog . Orange ma blog bo tematy techniczne i komunikaty o usługach a to co ma play jest już poniżej krytyi.

    • Kamil

      Marcin nawet zmienia siec, bo kartę SIM Play mu wylaczyli 🤳

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt