PREMIERA: Największa wada operatorów MVNO

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Największą wadą operatorów wirtualnych MVNO jest fakt, iż są kompletnie nieznani na tle tych dużych strukturalnych z własnymi nadajnikami BTS. Zwykły konsument nie ma pojęcia o istnieniu takich tworów jak Mobile Vikings, Lajt Mobile, Klucz Mobile czy A2Mobile. Nie będzie wiedział o co chodzi na tle powszechnie znanych telekomów Orange lub T-Mobile.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jedynym graczem MVNO, który stawiał na reklamy telewizyjne był chyba Virgin Mobile. Tak to wielka posucha w tym temacie. Wynika to oczywiście z gigantycznych wydatków na promocję jakie trzeba przeznaczyć. Telewizja, choć upadająca to wciąż najdroższe medium na tle internetu oraz radia, o prestiżowej prasie nie wspominając. Mainstream wciąż należy do szklanego odbiornika ulokowanego w salonie domu.

Masowy odbiorca, a dokładniej mówiąc widz właśnie tam jest. To dlatego sporo brandów decyduje się na współpracę z YouTuberami i blogerami. W zasadzie jest to jedyna szansa na zaistnienie. Nie oszukujmy, ale przypadkowo wyświetlane reklamy Google w różnych losowych miejscach sieci web nic w zasadzie nie znaczą. Liczy się tylko content marketing, czyli wielomiesięczna sztuka opowiadania historii z lokowaniem produktu w tle.

(fot. Mobile Vikings/Lajt Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11433 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Największa wada operatorów MVNO”

  1. OP Odpowiedz

    Większość cymbałów,o których myślisz nie zna więcej marek odzieżowych niż ad…s,ni.e,CK,HB.Druga połowa znajduje radość w znalezieniu mniej oklepanego, przystępnego cenowo,dobrej jakości brandu.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt