PREMIERA: Licznik rowerowy vs. Endomondo 1:0

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nic bardziej nie irytuje niż błędy aplikacji Endomondo podczas trwającego treningu. Chodzi o bug, gdzie pozycja zostaje nieoczekiwanie zamknięta tak, że nie ma nawet tytułu widocznego na belce informacyjnej. Oznacza to jedno, zmarnowany zapis trasy. Wznowienie akcji, a następnie przeglądanie dwóch oddzielnych tras to już niestety nie to samo.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

I właśnie wtedy doskonale widzimy przewagę tradycyjnego, choć cyfrowego licznika prędkości w rowerze bez tych wszystkich bajerów internetowych. On zwiesi się tylko raz, w momencie rozładowania baterii na dwa lata. Takiej doskonałości niestety nie mają zawodne algorytmy napisane przez żywego człowieka, który się przecież myli z uwagi na naturę ludzkiego umysłu. Jakiś deweloper niewyspany może źle pracować z kodem.

Efekty później widzimy jak na załączonym obrazku. Klasyczny skrót DST oznacza nic innego jak przebytą odległość aktualnej trasy. Co ciekawe, motywy technologiczne trafiają również do standardowych rozwiązań. Wystarczy nadmienić chociażby liczniki rowerowe Bluetooth, gdzie komfortowo go używamy bez mocowania kabelków na przednich widełkach. Dla niektórych użytkowników ponadto ich ręczna instalacja jest kłopotliwa.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Licznik rowerowy vs. Endomondo 1:0”

  1. GaduAir Odpowiedz

    najlepszy na rower jest stary samsung 1-2 i więcej GB ramu oraz z wyświetlaczem aMoLed.
    Oczywiście inne marki/wyświetlacze też są dobre jeśli chodzi o funkcjonalny licznik w rowerze, lecz wytrzymałość i wielkości są o wiele gorsze od tych drogich dedykowanych sprzętów czy zwykłych liczników do 50-100zł…Ale to wiemy wszyscy.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt