PREMIERA: Znaczek 5G w smartfonach Samsunga jest wyróżniony i dobrze

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Czysty Android logo dostępności zasięgu 5G wyświetla tak samo jak 4G. W największym skrócie można powiedzieć, iż cyferka cztery zmienia się w piątkę. Bez marketingowego szału aż chciałoby się przyznać. Dopiero nakładki zmieniają ten jakże negatywny stan rzeczy na lepsze. I pomyśleć, że były one kiedyś mocno krytykowane przez ekspertów branży mobilnej.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Problem słabej prezentacji znacznika 5G opisywany był w My mobile. Tymczasem Samsung jakby czytał przed momentem nadmienioną publikację. Jego logo 5G bowiem wygląda zupełnie inaczej niż w czystym zielonym robocie. Wystarczy spojrzeć na film promocyjny modelu GALAXY S20 FE 5G. Jest na nim wyraźne tło. Co ciekawe, wcześniejsze jego modele go nie posiadały (niczym w surowy Androidzie).

Tak więc jak się okazuje, nakładki mają swoje dobre strony. Czasem producent podkręci jakąś funkcję czy doda zdecydowanie lepszą grafikę uwidaczniającą dostępną ważną opcję. Powszechnie konsumenci chwalą modyfikację Xiaomi czy Oppo, zaś nieco mniej tą od Huawei z uwagi na radykalizm zmian. Oby zatem pozytywnych (nie negatywnych) zmian w oprogramowaniu smartfonów było jak najwięcej.

(fot. Samsung/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11454 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Znaczek 5G w smartfonach Samsunga jest wyróżniony i dobrze”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt