Kraśnik bez dostępu do sieci 5G oraz Wi-Fi

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Niespełna 40 tysięczne miasto Kraśnik leżące na południe od dużo większego Lublina jest na ustach całego kraju. Wszystko za sprawą głośnej strefy wolnej od LGBT, przez co Unia Europejska obcina fundusze wybranym gminom liczone w dziesiątkach milionów złotych. To jednak nie wszystko. Radni Kraśnika chcą także zakazu łączności 5G oraz Wi-Fi w mieście. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tak więc jego mieszkańcy będą musieli zapomnieć o dostępie do najwygodniejszego, gdyż bezprzewodowego szybkiego szerokopasmowego mobilnego internetu. Skansen czy ciemnogród to coraz częstsze komentarze użytkowników po ogłoszeniu tych rewelacji. Wybranym radnym jest wręcz wstyd za włodarzy miasta. Oczywiście fale elektromagnetyczne są wszędzie, nawet od mikrofalówki w kuchni.

Ponadto każdy z nas ma w domu router WLAN, a tym samym zagraża całej rodzinie. Nie można popadać ze skrajności w skrajność. Wszystko ma odpowiednie normy emisyjne. Gdyby łączność 5G była śmiertelnie niebezpieczna to zapewne zostałaby dawno zakazana. Tymczasem bogatsze i zdecydowanie normalniej zarządzane kraje typu Niemcy dynamicznie rozwijają temat szybkich połączeń komórkowych. W 5G właśnie.

(fot. Wikipedia/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11055 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “Kraśnik bez dostępu do sieci 5G oraz Wi-Fi”

 1. Robert Odpowiedz

  Czy i kto miał rację dowiemy się za dwie dekady, tymczasem podoba mi się to, że nie dali się kupić za parę €. Co do 5G to gdy operatorzy się ogarną i zrobią normalnie działające 4G – w Kraśniku wystarczy.

  • Kamil

   Ja jestem w zasiegu 5G od Play, nawet chciałem z P4 zrobic fajne collabo 12x produkcji premium #original_content Zycie bez ograniczen z 5G z testami w domu okolo 1 km od nadajniku, a nie pod BTS jak Mobzilla, ale chyba boja sie wolnych prędkości w badaniu, czytaj prawdy na tle marketingowej papki, stąd odrzucenie dzialan w jakościowej blogosferze na tle tabloizujacych się portali tech aka technopudelki, które już dawno straciły zaufanie w oczach czytelnikow 🙁

  • szotyi

   Ty po prostu za mały jesteś. Nie masz takiego zasięgu medialnego. Cały sekret. Przecież wystarczy popatrzeć co ty tworzysz.

  • Kamil

   Nieprawda, w skali blogosfery osiagam szczyty 1-4k czytelnikow dziennie w zależności czy są danego dnia publikacje. Więcej byś nie osiągnął na tzw. blogu, miałbyś zapewne problem z 100 czytelnikami dziennie (bez pomocy Google w Polecanych jak na YT), dlatego mocno sie broni #original_content mocno autorski My mobile, a nie papka newsowa.

   Popełniasz błąd marketingowcow z WWA, bo przelicznik 100k UU blog = 1 mln subow YT. Załóżmy więc, że My-mobile.pl ma 70k także należy go porównywać z twórcami YT 700k coś jak Klawitera. Ekwiwalent reklamowy Google 100k=1 mln odsłon per tekst/film. Dotarło? Dziękuję za wykład pan Ekspert aka Senior Content Producer 💪🏆🖋

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt