PREMIERA: Kiosk vs. Internet 0:1

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Padają jak muchy. Jedna po drugiej. To chyba jest najlepsze określenie kiosków, które kiedyś święciły triumfy popularności wraz z prasą z tłumem chętnych czytelników na zakup gazety. Teraz wszystko się zmieniło za sprawą internetu. Papier jest luksusem dla wybranych koneserów sztuki. Reszta zadawala się ekranem smartfonu. To właśnie tam konsumują treści.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Obecnie po ulubione czasopisma musimy udawać się do sklepów, w których zlokalizowane są saloniki prasowe. Tak to wygląda. Pan, który nocą rzuca ryzami papieru do blaszanej puszki coraz częściej musi omijać kioski, a skupiać się na super i hipermarketach. Podobny los swego czasu spotkał wieżę Hi-Fi, która przegrała z inteligentnym telefonem komórkowym. To właśnie na nim słuchana jest muzyka pomimo gorszej jakości.

Chodzi o ten piękny dźwięk basu, efekt niskich tonów niemożliwy do uzyskania na żadnych słuchawkach. Trochę szkoda, bo czasami aż człowiek wróciłby do klasyki. I mowa tutaj nie tylko o zapachu tuszu na papierze, ale również wyśmienitym brzmieniu 100W na kanał głośnika niczym w kinie Cinema City. Niestety w internecie dzięki mediom społecznościowym głupota lepiej się sprzedaje od ambitnych publikacji klasy premium.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11048 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “PREMIERA: Kiosk vs. Internet 0:1”

 1. marco Odpowiedz

  Nie tak szybko 🙂 Owszem internet jest szybszy ale papier ma tą przewagę że nie trzeba męczyć się z ciągle wyskakującymi okienkami co zdarza się na stronach internetowych. Kiedyś kuzyn dziwił się dlaczego kupuję program tv skoro jest w internecie. Ja mu na to że wolę wydać raz na 2 tygodnie 2 zł niż męczyć się z zamykaniem okienek.
  A co do wierzy Hi-Fi to nie jest tak źle, odpalam bluetooth i dalej mogę korzystać. Poza tym jest coraz więcej wież Hi-Fi z możliwością odbioru radia internetowego i Spotifly.

  • Janek

   Sam też mam podobne rozwiązanie. Stara świetna wieża Kenwooda i tylko dokupiony odbiornik Bluetooth dobrej jakości z obsługą nowszych kodeków. Korzystam z niej całkiem często jako ze świetnych głośników łącząc z komputerem lub smartfonem, czasem też z Google Home mini.

  • Robert

   Istnieje już od wielu, wielu lat coś takiego jak EPG, więc nie bardzo wiem, na co komu wobec tego osobny program TV, obojętnie czy to w sieci czy to papierowy.

  • Kamil

   Ja tam wole sobie przekartkowac Tele Magazyn, niz klikac na pilocie. Go uzywam do przegladu tylko na Apple TV 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt