Zasada jest prosta, im biedniejszy kraj tym mniej iOS

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Bardzo ciekawych wyników dostarcza firma badawcza Statista. Według jej wniosków, mobilna platforma komórkowa rozwijana przez Apple o nazwie iOS jest popularniejsza w bogatych krajach i jednocześnie w biedniejszych mniej. Dla przykładu w takich państwach jak Nigeria, Indie czy Brazylia udział jej wynosi poniżej 20%. Po drugiej stronie biegunu jest zaś zupełnie inaczej.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W nacjach zamożnych typu Japonia, USA lub Wielka Brytania iOS dumnie przekracza 40% udziały. Dokładny wykres możemy sami zobaczyć na podstronie www.statista.com/chart/22702/andoid-ios-market-share-selected-countries. Ktoś może w tym miejscu powiedzieć, że morał jest prosty. Android jest dla biednych społeczeństw, zaś iOS tych zdecydowanie bogatszych. Nie do końca jest to prawda.

Aktualnie nawet w biednej Polsce (na tle Europy Zachodniej) można nabyć nowego iPhona 7 za już 1.300 PLN. Jest to naprawdę dobra cena oraz przystępna dla każdego. Elektronika mocno staniała. Kiedyś ten sam produkt wiązał się z wydatkiem przeszło 3.000 PLN. Takie są fakty, o których wspominało w przeszłości My mobile. Być może przyzwyczajenie do zielonego robota oraz niechęć nauki nowego iOS zrobiła prędzej swoje.

(fot. Wikipedia/Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11454 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt