PREMIERA: Snapdragon z serii 600 jest za słaby dla użytkowników Pro

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Trzeba sobie w tym miejscu szczerze powiedzieć. Przy całej sympatii do średniaków, procesory z linii produktowej Qualcomm Snapdragon 600 są za słabe dla profesjonalistów (jakby to powiedzieli Amerykanie użytkowników Pro). Zaawansowani konsumenci prędzej czy później odczują problemy z wydajnością. Owszem, tego typu smartfony nagrają ładny film w jakości 4K.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W dodatku będzie miał on stabilizację obrazu dla 2160p. Problemy zaczną się później, a to niespodziewanie nastąpi wyciek pamięci operacyjnej RAM, przez co aplikacje na nowo będą się wczytywały z multitaskingu. Jeszcze innym razem nie zagramy w najnowsze gry, czyli najbardziej wymagające Fortnite na czele. Niejako na deser nie zrobimy też pięknego zdjęcia gwiazd nocnego nieba z uwagi na liczne ograniczenia aparatu.

Nie pomogą nawet liczne kombinacje z ustawieniami ISO. Zawsze będzie jakieś ale. Musimy się z tym niestety pogodzić. Najbardziej wymagający klienci muszą praktycznie nastawiać się na zakupy flagowców klasy high-end. Nie ma od tego wyjścia. Mimo pięknych reklam telewizyjnych żaden middle-end nigdy nie dorówna sztandarowym modelom. Cała najlepsza technologia mobilna znajduję się bowiem w czołowych telefonach.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Snapdragon z serii 600 jest za słaby dla użytkowników Pro”

 1. Derick Odpowiedz

  Bo Qualcommy serii 6xx i 7xx sa okrojone z modulu AI wspomagajace np., stabilizacje obrazu. Do tego maja organizacje rdzeni nastawiona na energooszczednosc, wiec odpowiedniki Mediateka plynniej dzialaja w operacjach na systemie i programach, ale maja gorsze, mniej wydajne i wspierane GPU do gier.
  Wlasnie wchodzi na rynek Snap 690 5G i komentujacy dobrze wyjasniaja co i jak.
  https://pclab.pl/news84648.html

  • Kamil

   Ja już bardzo bym chcial Snapa serii 800 na moim Android 🔟❤️🤖

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt