To koniec HBO GO, zastąpi je HBO Max

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Bardzo dobre wiadomości nadchodzą z amerykańskich portali technologicznych. Otóż HBO robi porządki w swoim portfolio produktowym. W efekcie z lokalnego rynku (USA) znikną takie usługi jak HBO GO czy HBO Now. Wszystko zostanie wchłonięte do nowego tworu o nazwie HBO Max. Zdaniem My mobile jest to znakomita decyzja strategiczna.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Nie ma sensu bowiem dublować usług. Wszyscy przecież ponadto doskonale wiemy jak słabo działa pod względem technicznym aplikacja HBO GO. Może nareszcie HBO Max wprowadzi najlepsze filmy z Hollywood na nowy poziom jakościowy w kwestii bezproblemowego odtwarzania treści. Oby tylko ten amerykański gigant nie przesadził z cenami w naszym rodzimym kraju nad Wisłą. Tam Netflix w planie HD kosztuje aż 43 PLN.

Dla porównania wydatek za HBO GO to zdecydowanie niższe 25 PLN. Jeszcze kilkanaście miesięcy temu było to zaledwie 20 PLN, co warto odnotować. W tym miejscu wiele osób narzeka na małą liczbę dobrych produkcji. HBO GO jednak jako jedyne oferowało lektora w każdym filmie (również tym dokumentalnym). Tego komfortu niestety nie uświadczymy w Netflix, o Apple TV+ nawet nie wspominając z jego wręcz całkowitym brakiem.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt