PREMIERA: Późna indeksacja plików po aktualizacji Androida 10 daje w kość

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Świat technologii mobilnych nie jest usłany zawsze różami. Widać to doskonale po wykonaniu aktualizacji oprogramowania. Oczywiście mówimy tutaj o dużym uaktualnieniu mobilnego systemu operacyjnego na zasadzie zmiany numerka z 9 na 10. To nie jest tak, że na momencie wszystko się idealnie zrobi. Użytkownik będzie musiał chwilę poczekać na pełnię odświeżenia.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ta chwila to nie godziny, a bardziej dni. Czuć jak na dłoni po zainstalowaniu na telefonie najnowszego Androida 10 proces tzw. indeksacji plików. Dopiero na drugim czy trzecim dnia siatka ikon z wysuwanej szuflady Sony Xperii 10 zaczęła wyświetlać w linii pięć skrótów aplikacji, a nie cztery jak to było poprzednio. Owszem, można ten efekt ostatni sztucznie przywrócić zmieniając wielkość czcionki, ale naprawdę nie warto.

Wszystko za sprawą brzydkiej prezentacji wizualnej menu. Na trybie domyślnego widoku interfejs wygląda najlepiej. Kolejny przykład to źle wyświetlane plakietki powiadomień na ekranie blokady bez charakterystycznej strzałki w dół odpowiadającej za jej rozwinięcie (po jej kliknięciu), ale spokojnie. Z czasem i ona się pojawi. Na koniec dodajmy, iż Android 10 przyniósł również wiele jakże pozytywnych niespodzianek do menu.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11524 informacji na tej witrynie.8 komentarzy do “PREMIERA: Późna indeksacja plików po aktualizacji Androida 10 daje w kość”

  • Typ z lądu

   Mam nokię. Androida 10 dostałem w styczniu i wszystko się płynnie zmieniło od razu.

  • Derick

   W Xperi 10 siedzi lichy Snap 630 i flash rom na wolnych eMMC, wiec co sie dziwic.
   Kamil zapowiada Xperie 1 ll, wiec kosmos do tego co ma obecnie. Sony mu sprawi taki prezent, czy az tak sie dorobil, tylko na czym? 🙂

   Tutaj http://www.antutu.com/ranking/rank4.htm porownanie ogolnej wydajnosci CPU/GPU, 4 producentow czipow dla Androida, czyli Snap, Exynos, Kirin i Mediatek, wiec mozna sie zorientowac w odpowiednikach.

  • Kamil

   Jak zauważyłeś, My mobile to ostatnio Pro #premium_content i czas działać na high sprzęcie z najlepszymi markami na świecie 💪

  • Kamil

   Średnia polka niestety nie oferuje tych możliwości typu nocne zdjecia gwiazd itp.

  • Derick

   Kamil na co ci fotki gwiazd? Wejdz na witryne europejskiej agencji kosmicznej i zobrazowanie gigagalaxy a zobaczysz tyle gwiazd na raz, zrobionych z teleskopow, ze nigdy takiej ilosci i jakosci nie uzyskasz smartfonem. Widac podatny jestes na marketing czynnosci zbednych.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt