PREMIERA: Tablet w kieszeni to fajna sprawa

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Tak się człowiek wzbraniał przed phabletami, a tu proszę. Znakomicie użytkuje się smartfon z 6 calowym, multimedialnym ekranem. Na dobrą sprawę można powiedzieć, iż ma się tablet w kieszeni. W dodatku zawsze przy sobie jest on dostępny. Ponadto aż tak dużej znowu różnicy nie ma na tle popularnych niegdyś małych dachówek z 7 calowymi wyświetlaczami.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Bez wątpienia można powiedzieć, że duże telefony skanibalizowały tablety. Co do tego nie ma chyba nikt żadnych wątpliwości. Tej sytuacji, pewnego rodzaju trendu nie zmieni nawet magiczna klawiatura Apple robiąca z iPada namiastkę komputera przenośnego notebooka. To nie ten target jakby to powiedział klasyk. Morał tej historii jest jasny. Naprawdę ciężko wrócić do 5 calowego smartfonu na wzór poprzednika Sony Xperia XA.

To samo można powiedzieć o najnowszym iPhonie SE drugiej generacji z jeszcze mniejszym 4.7 calowym ekranem. Multimedia musi być pełną gębą (czytaj 6 calami efektownego wyświetlacza). Dodatkowo z uwagi na zastosowanie technologii CinemaWide obrazu kinowego w formacie 21:9 lepiej się ogląda filmy bez pasów. Jakby tego było mało, telefon wygodniej trzyma się w dłoni w pozycji pionowej z uwagi na większą smukłość.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11524 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt