PREMIERA: 5G w Polsce na dobre wystartuje dopiero pod koniec 2020 roku [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Powoli, ale sukcesywnie zaczyna być pompowany balonik o nazwie 5G zarówno przez operatorów jak i media. Zdaniem My mobile dopiero w ostatnim czwartym kwartale bieżącego roku realnie zacznie działać nowa technologia super szybkiego mobilnego bezprzewodowego internetu. Pod tym określeniem należy rozumieć dostępność smartfonów z 5G w abonamencie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wszak właśnie tak Polacy najczęściej kupują nowe inteligentne telefony komórkowe. Inni jeszcze wybierają raty. Oczywiście wynika to z zdecydowanie mniejszej zamożności naszych rodaków na tle dajmy na to Niemców zarabiających średnio tyle samo, ale w euro. Zapewne też i w 4Q/2020 pojawią się pierwsze duże miasta z dumnym zasięgiem nowej generacji 5G. Play właśnie go uruchomił w Legionowie pod Warszawa.

Aż chciałoby się powiedzieć powoli do przodu. Ponadto musimy się liczyć z około 500 PLN więcej do zapłaty przy zakupie wymarzonego telefonu, ale z modułem 5G. W tej chwili 4G nie daje sobie rady i widzi to chyba każdy. Dobitnie ten stan rzeczy wygląda w średnich pomiarach Speed Test. Nie ma nawet 25 Mb/s uśrednionej wartości dla krajowych dużych sieci komórkowych. LTE+ (4G+) również mało gdzie zapewnia realne transfery powyżej 100 Mb/s. Innymi słowy technologia 5G jest nam potrzebna i nie tylko w biznesie.

(fot. Sony/Play/My mobile)

WYBRANI OPERATORZY Z POMPĄ REKLAMUJĄ 5G

MATERIAŁ PROMOCYJNY SONY XPERIA 1 II (5G)

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 11251 informacji na tej witrynie.8 komentarzy do “PREMIERA: 5G w Polsce na dobre wystartuje dopiero pod koniec 2020 roku [My mobile TV]”

  • Kamil

   Zgodnie z tekstem prognozuje normalne działanie 5G w miastach na koniec roku 🚀

 1. Kozi Odpowiedz

  Byłoby bardzo dobrze, czekam, w końcu rozwiąże u mnie problemy z działaniem LTE.

  • Kamil

   Dla mnie LTE w realu max 50 Mb/s to też klapa 😐

 2. marco Odpowiedz

  Ok ale w 2021 roku bo puki co to mamy produkt zastępczy lub testy. Plus właśnie poinformował że uruchomi 5G na 2600 MHz a więc nie jest to częstotliwość docelowa. Najpierw trzeba rozdzielić częstotliwości, sprowadzić odpowiednią ilość sprzętu i dopiero wtedy „odpalić fajerwerki” 🙂
  Poza tym pomiędzy LTE+ a 5G nie ma takiego przeskoku jak z HSDPA+ na LTE+

  • Kamil

   Otóż to! Również czekam na 4Q/2020 🔥🚀🌏

 3. Kryp Odpowiedz

  Ruszyła aukcja częstotliwości, więc myślę, że jak sytuacja z wirusem będzie ogarnięta to będziemy mogli się niedługo cieszyć z prawdziwego 5G z właściwymi prędkościami.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt