Z okazji walentynek film za darmo od Netflix [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Platforma streamingowa Netflix powraca z całkiem przyjemną akcją marketingową polegającą na oferowaniu darmowego dostępu do wybranego filmu. Tym razem z okazji walentynek (nieco przereklamowanego święta, w dodatku mocno komercyjnego) widz może bezpłatnie przez aż 28 dni obejrzeć komedię Do wszystkich chłopców, których kochałam.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Obraz w opinii krytyków do najlepszych nie należy, aczkolwiek darowanemu koniu w zęby się nie zagląda. Zdecydowanie lepsze noty zaś zebrała produkcja Klaus. Ją również Netflix udostępnił za darmo z okazji Świąt. Szkoda tylko, że zarówno pierwszego jak i drugiego filmu nie obejrzymy z poziomu aplikacji zarówno na smartfonie czy na dużym ekranie telewizora mimo zalogowania się na (nieopłacone) konto.

Trzeba zawsze się udać do specjalnej witryny internetowej przygotowanej przez lidera VOD, aczkolwiek zawsze można dalej skorzystać z opcji AirPlay w celu przesłania obrazu na Apple TV jak to się robi w przypadku treści CDA. Jej adres to www.netflix.com/pl/title/80203147. Na koniec warto dodać, iż sieć komórkowa Lajt Mobile w tym dniu z okazji walentynek również powiększa doładowania (od kwoty 10 PLN) o kolejne 15% wartości. Miły gest, a potrafi cieszyć.

(fot. Netflix/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW KTÓRYCH KOCHAŁAM

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Z okazji walentynek film za darmo od Netflix [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    Wielki skandal! Netflix zablokował opcje AirPlay, przez co nie mogę skopiować obrazu na Apple TV jak to jest w przypadku CDA.pl z witryny internetowej 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt