60 dni Spotify za darmo z okazji walentynek

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Za cztery dni, bo w czwartek będzie miało miejsce najbardziej komercyjne święto na świecie. Chodzi rzecz jasna o walentynki. W sklepach czy w hipermarketach można od jakiegoś czasu obserwować całą masę serc w formie balonów oraz poduszek na sprzedaż. Ten trend postanowił wykorzystać Spotify wymyślając całkiem udaną akcję marketingową.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Promocja polega na oferowaniu za darmo 60 dni wariantu premium. Przez co słuchana muzyka w Spotify w żaden sposób nie będzie przerywana irytującymi reklamami. Oczywiście będzie też normalnie dostępna możliwość pobierania muzyki do pamięci telefonu w celu późniejszego słuchania offline bez potrzeby łączenia się z internetem. Wszyscy przecież doskonale wiemy jak wtedy szybko traci energię bateria smartfonu.

Oferta dotyczy osób, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z płatnych opcji usługi. W praktyce więc wszyscy nowi użytkownicy mogą spróbować na własnej skórze tego Spotify, które zmienia globalnie sposób słuchania muzyki podobnie jak to robi Netflix w przypadku oglądania filmów poprzez skuteczne ograniczanie piractwa, wygodą i komfortem konsumowania wysokiej jakości treści w standardzie 4K włącznie. Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej podstronie www.spotify.com/us/promo/valentines-day.

(fot. Spotify/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10082 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt