Wyniki finansowe Apple, Nokii, Sony i LG w pigułce za 4Q/2019

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Raporty finansowe to coś, co księgowi lubią najbardziej. Również i oni znajdą tego typu treści w My mobile, najbardziej innowacyjnym serwisie o technologiach mobilnych w Polsce (z największym współczynnikiem oryginalnych publikacji na tle nieco nudnych, powielonych milion razy wiadomości tzw. newsów przepisywanych na potęgę przez duże portale). Zatem do dzieła.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Koncern Apple znowu chwali się rekordowymi wynikami finansowymi za 4Q/2019. Tylko tak należy rozumieć gigantyczne zyski liczone w kwocie 22 miliardów dolarów (z przychodami rzędu prawie 92 miliardy dolarów). Firma z logiem nadgryzionego jabłka wciąż jest liderem telekomunikacji i to bez dwóch zdań. Natomiast Nokia notuje najgorszy wynik od niespełna trzech lat. Wszystko przez małą sprzedaż zaledwie 2,8 miliona smartfonów w ostatnim kwartale bieżącego roku. Tymczasem Sony notuje spore wzrosty.

Xperie bowiem w tym samym czasie znalazły aż 1,3 miliona nabywców. Dla porównania kwartał wcześniej było ich zaledwie 600 tysięcy, czyli mamy dynamiczny wzrost przeszło dwukrotny. Może więc klienci nareszcie docenili wysoką jakość telefonów od japońskiego producenta. Z kolei u LG Mobile sytuacja dalej wygląda dramatycznie źle. Nie dość, że marka straciła na biznesie komórkowym 858 milionów dolarów (przy przychodzie 5 miliardów dolarów) to jest ciągle kontynuacja fatalnej passy. Konsumenci nie chcą smartfonów LG, często zbyt wysoko wycenianych na starcie.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11335 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Wyniki finansowe Apple, Nokii, Sony i LG w pigułce za 4Q/2019”

    • Kamil

      Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia – mój fizyk z IX LO celnie tak prawił na wykładzie 👌

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt