PREMIERA: Wygląda jak lodówka

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Już wkrótce Motorola RAZR 2019 zyska godnego konkurenta. Tym razem na konstrukcję składanej klapki ze zginanym w pół ekranem postawi największy producent smartfonów na świecie. Chodzi oczywiście o Samsunga. Jego model zaś będzie się nazywał GALAXY Z Flip. W dodatku będzie nieco droższy od nadmienionej przed momentem propozycji od Motoroli.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tylko tak należy rozumieć cenę rzędu 6.500 PLN. Tyle kosztują innowacje rynku mobilnego i musimy się do tego przyzwyczajać. Raczej nie przyjdzie nam za podobne urządzenia płacić jeszcze sum pokroju 4.000 PLN. Tymczasem po rozłożeniu telefon Samsung GALAXY Z Flip z perspektywy tylnej klapki wygląda jak stojąca w kuchni lodówka. Tak, to wcale nie jest żart. Wystarczy spojrzeć chociażby na powyższą grafikę.

Gołym okiem widać dwie pary otwieranych zawiasów jak w prawdziwej lodówce (górna odpowiadała za utrzymanie żywności w niższej temperaturze, zaś dolna to typowa zamrażarka). Z pewnością Samsung mocno namiesza tym inteligentnym telefonem komórkowym. Po złożeniu bowiem bryła smartfonu będzie miała wyjątkowo mobilny charakter, czyli mały. Phabletowość, przerośniętość słuchawek to dziś duży problem.

(fot. Samsung/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11251 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt