PREMIERA: Wiedźmin 3 Dziki Gon na smartfonach jest dziś więcej niż możliwy [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Na naszych oczach dzieje się wielka rewolucja mobilnej rozrywki. Tylko tak należy rozumieć ogłoszenie dostępności podczas targów E3 w Los Angeles uznanej gry Wiedźmin 3 Dziki Gon na konsoli przenośnej Nintendo Switch. My mobile już wcześniej zwracało uwagę, że właśnie na tej platformie lądują najlepsze produkcje na tle tych wątpliwej jakości na inteligentnych telefonach komórkowych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pójdźmy jednak o krok dalej. Skoro gry najnowszej generacji będą dostępne na Nintendo Switch ze skromną specyfikacją wliczając w to ekran zaledwie HD to nic nie stoi na przeszkodzie, aby takie GTA IV pojawiło się na smartfony. Równie dobrze dziś możemy mieć premierę udanego portu tzw. next-genowej gry GTA V na telefony z Androidem oraz iOS. Wszak rocznikowo produkcja Rockstar Games jest starsza o dwa lata.

Gwoli ścisłości, GTA V debiutowało w 2013 roku, natomiast zdecydowanie lepszy graficznie wizualnie Wiedźmin 3 Dziki Gon w 2015-tym. W zasadzie to można powiedzieć, że wszystko rozchodzi się o dobrą optymalizację. Przecież nikt nie oczekuje tekstur rodem z konsoli Xbox czy PlayStation 4 na Nintendo Switch. Chodzi tak naprawdę o wysoką grywalność. Podziwianie widoków wciąż najlepiej będzie można robić na platformie PC.

(fot. CD Projekt/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY WIEDŹMIN 3 DZIKI GON NA NINTENDO SWITCH

Przygotowane przez

jest autorem 11048 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Wiedźmin 3 Dziki Gon na smartfonach jest dziś więcej niż możliwy [My mobile TV]”

  1. Janek Odpowiedz

    Problemem jest nawet nie tyle czysta wydajnosc flagowych urzadzen, co raczej pojemnosc takich gier nawet gdyby im przyciac tekstury. Wiedzmin 3 GOTY potrzebuje 35GB, s sa i mocno wieksze gry. Nawet jakby upchneli jakos do 15GB to watpie czy rynek jest na to gotowy.

    • Kamil

      Jest, aczkolwiek mi nie do konca siadl ten Wiesiek na platformie PC…

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt