Serial Narcos nadaje teraz za darmo Stopklatka TV

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Serial Narcos to flagowa produkcja największej na świecie platformy VOD, czyli oczywiście Netflix. Co ciekawe, jest on dostępny za darmo w stacji Stopklatka TV. Telewizja oferuje jakość obrazu Full HD (1080p). Co prawda nie jest to jeszcze 4K jak w amerykańskiej usłudze streamingowej, ale nie powinniśmy narzekać. Wszak treści (tzw. content) premium otrzymujemy bezpłatnie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nie musimy płacić sum rzędu 40-50 PLN w zależności od wybranego planu. Wystarczy tylko w każdą sobotę o godzinie 22.00 włączyć kanał Stopklatka TV na pilocie. Wtedy bowiem emitowane są dwa kolejne odcinki serialu o gigancie narkotykowego kartelu w Ameryce Południowej. Premiera odbyła się w miniony weekend. Po jej obejrzeniu, trzeba przyznać iż produkcja jest mocna z pikantnymi scenami włącznie.

Wrażenie robi zwłaszcza ten początkowy napis (intro) Netflix z szarym tłem (tym starym, nie nowym) zupełnie tak jak na Apple TV. Ponadto marketingowo jest to strzał w dziesiątkę, ponieważ zyskać on może nowych klientów zachęconych wysoką jakością treści. Więcej szczegółów znajdziemy na podstronie specjalnie przygotowanej pod serial Narcos na www.narcos.stopklatka.pl. Natomiast oficjalna witryna tego kultowego hitu od Netflix znajduje się na www.netflix.com/pl/title/80025172.

(fot. Stopklatka TV/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11517 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt