Lajt Mobile

PREMIERA: Upadłe liczne grono sieci komórkowych [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Zaduszki już dawno za nami. Spróbujmy więc w tym miejscu mile oczywiście powspominać sieci komórkowe, których nie ma wskutek zakończenia działalności. Wbrew pozorom takich operatorów widmo było całkiem sporo, w tym jeden typowy duch (niemający nigdy rynkowej premiery). Bez wątpienia najmilej wspominanym graczem wirtualnym MVNO był GaduAIR.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Swego czasu rzecznik GG Network cytował kultowy w branży My mobile RANKING z uwagi właśnie na zwycięstwo sieci komórkowej promowanej żółtym słoneczkiem. Jego największym wyróżnikiem marketingowym (tzw. VAS) był darmowy dostęp do dedykowanego komunikatora, co w dobie drogich wówczas SMSów oraz internetu WAP było ciekawym posunięciem. Jeszcze później mieliśmy upadek takich egzotycznych sieci komórkowych jak chociażby FreeM, Carrefour Mova, Mobilking, MBank Mobile (całkiem niezłe), Vectone Mobile czy najświeższy Rebtel.

Nie obyło się również bez kontrowersyjnych, nazwijmy to roboczo udawanych podmiotów typu Straw Mobile. Tego operatora promował bezdomny. Serwis My mobile szybko zwrócił uwagę na wątpliwą prawdziwość nowej sieci komórkowej. Tymczasem za pasem startuje naprawdę świeży telekom. Chodzi o Tijara Mobile, markę stworzoną przez znanego rapera. Kto wie, może kiedyś wejdzie ona z przytupem jak to się stało z udanym debiutem Virgin Mobile czy ostatnimi sukcesami A2Mobile. Przyszłość w telekomunikacji zapowiada się w tym temacie zatem niezwykle ekscytująco.

(fot. GaduAIR/VEVO/My mobile)

GADUAIR, CHYBA NAJBARDZIEJ SZKODA TEGO OPERATORA

MICHAEL JAKCSON – THRILLER

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 10460 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

7 komentarzy do “PREMIERA: Upadłe liczne grono sieci komórkowych [My mobile TV]”

  • Kamil

   No szkoda, że upadli jeszcze przed startem. Nawet dostałem zapro na konfe i darmowy nocleg we Wrocku, także miło wspominam ich PR 😉

  • uga riki buga tiki

   Ja tak bez zbytniego szukania 36i6, sami swoi, white mobile, lark mobile, MTV Mobile

  • szotyi

   @uga buga 36 i sami swoi to marki plusa anie operatorzy.Lark to chyba było do internetu ale mvno.mtv mobile to mvno ale white mobile istnieje nadal bo zmieniło nazwę na lajtmobile.

  • Kamil

   Ano faktycznie zapomniałem o MTV Mobile, ale ten Lark Mobile to był tylko jako bonus dodawany do tabletów

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt