Orange największą siecią w Polsce

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ważne rzeczy dzieją się w krajowej telekomunikacji. Sieć komórkowa Orange bowiem oficjalnie została tą największą w Polsce. Wszystko za sprawą najnowszych wyników finansowych telekoma za 3Q/2019. Tylko w tym kwartale pomarańczowemu operatorowi przybyło niespełna 200 tysięcy nowych użytkowników. W efekcie legitymuje się on 15,14 miliona klientów w bazie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ponadto Orange chwali się lepszymi wynikami finansowymi. Tak należy rozumieć wzrost zysków o 7,1% (w tym przychodów o 4,3%) na tle analogicznych danych sprzed roku. Dostawca również ocenia pozytywnie przyrosty klientów korzystających z najszybszych opcji internetu. Tutaj jednak zapewne chodzi o słynny światłowód z prędkościami rzędu 1 Gb/s w coraz większej ilości gospodarstw domowych.

Dotyczy to zarówno zwykłych mieszkań w blokach z wielkiej płyty jak i jednorodzinnych domach mieszkalnych. Z pewnością coraz wyższe potrzeby konsumentów tylko dodatkowo będą sprzyjać rosnącej ilości zamówień na szybki jak światło światłowód. Orange ostatnio wygrał My mobile RANKING, czyli unikatowe zestawienie najlepszych sieci na kartę. Więcej dokładniejszych szczegółów na temat jego wyników finansowych znajdziemy na www.biuroprasowe.orange.pl/…/wyniki-orange-polska-za-3-kwartal-wyzsze-przychody-i-ebitdaal-rosnie-liczba-klientow-najszybszego-internetu-i-uslug-mobilnych-w-zasiegu-swiatlowodu-juz-4-miliony-mieszkan-i-domow.

(fot. Orange/My mobile)

Polski rynek telekomunikacyjny w 3Q/2019:

 1. Orange (15.140.000 klientów)
 2. Play (15.000.000 klientów)*
 3. Plus (11.913.000 klientów)*
 4. T-Mobile (10.869.000 klientów)*

* – dane za 2Q/2019

Przygotowane przez

jest autorem 11328 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Orange największą siecią w Polsce”

 1. Igor Leonow Odpowiedz

  Oferta dopasowana do każdego Klienta, inwestycje w nowe technologie procentują. I ta nowa reklama po prostu super, przekaz przede wszystkim. Warto być z Orange. #orangeteam

  • Kamil

   Co oznacza ten hasztag? Też myślę nad przejściem do Orange!

 2. Igor Leonow Odpowiedz

  Cześć, ten hasztag to Orange, to społeczność, która zawsze pomoże i doradzi. Jak chcesz przejść, to serdecznie zapraszam – Flex już czeka 🙂 #orangeteam

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt