PREMIERA: Fajny bajer z tym pompującym kciukiem w aplikacji Facebook Messenger

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Easter Eggi to coś, co mobilne tygryski (czyli wielcy miłośnicy technologii mobilnych) lubią najbardziej. Za chwilę jedną z nich przedstawi serwis My mobile. Z pewnością nie każdy wie o tej ciekawostce. Dotyczy ona pompującego się kciuka w aplikacji Facebook Messenger. Ten popularny komunikator oferuje funkcję jego dynamicznego zwiększania się.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wszystko w zasadzie zależne jest od długości przytrzymania symbolu z kciukiem tuż obok pola wpisywania tekstu. Jeśli przesadzimy to wróci on do pierwotnego rozmiaru. Przypomina to trochę zasada działania pękającego balonu. W efekcie jeśli dajmy na to znajomy wyśle nam jakiś zabawny materiał to w zależności od stopnia roześmiania się możemy regulować wielkość kciuka. Oczywiście nie jest to pierwszy taki przypadek.

W przeszłości dosyć sprytnie kultowy Windows Phone zmieniał emotikony w zależności od ilości wiadomości tekstowych SMS. Im była ona liczniejsza tym bardziej szokujący był wyraz twarzy kafelka. Taki niepozorny szczegół naprawdę mógł się podobać płynnemu oprogramowaniu swego czasu dumnie rozwijanego przez koncern z Redmond. Szkoda, że mobilne kafelki poszły do piachu przez co mamy duopol rynkowy (Android oraz iOS).

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt