PREMIERA: Późny reload serwera HBO GO

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To nie jest tak, że z chwilą zakończenia opłacania abonamentu (anulowaniu subskrypcji) dajmy na to HBO GO równo o północy zostanie nam wyłączony dostęp do filmów. W rzeczywistości serwery amerykańskiej platformy mają kilka godzin opóźnienia. Historia z życia wzięta. W związku z zasadą stosowania systemu naprzemiennego (na zmianę z Netflix) HBO GO traciło ważność.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Momentem granicznym był dzień 21 września bieżącego roku o godzinie 23.59. Takie informacje widniały na witrynie internetowej usługi (szkoda, że nie ma ich w dedykowanej aplikacji). Jak zawsze dla testu serwis My mobile postanowił sprawdzić czy faktycznie dostęp do ambitnej kinematografii zostanie zablokowany. Do późnych godzin porannych wszystko działało w porze 0.00-6.00. Dopiero około południa już nie dało się oglądać filmów bezpłatnie z HBO GO.

Oczywiście w takiej sytuacji jesteśmy zachęcani do wykupienia stosowanego abonamentu. Taka elastyczność jest piękna, aczkolwiek z pewnością nie podoba się telewizjom kablowym z tytuły utraconych korzyści prowizyjnych chociażby. Tymczasem według najnowszych informacji HBO GO skraca darmowy okres próbny z całego miesiąca do zaledwie tygodnia. Kto wie czy nie jest to efekt sprzedaży fikcyjnych kont na Allegro jak to w przeszłości bywało niesłychanie mocno z profilami Netflix w Polsce.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10404 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

1 komentarz do “PREMIERA: Późny reload serwera HBO GO”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt