PREMIERA: Uber Eats startuje w Toruniu [aktualizacja]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Każdy kto choć raz był na Dworcu Centralnym w Warszawie w McDonald’s doskonale zna ten widok. Masa kierowców rowerowych Uber Eats, głównie Hindusów (studenci) odbierających jedzenie na wynos dla klientów. Następnie w szybkim tempie (tak, że zdarzy się upadek na Starówce) dostarczają je pod wskazane adresy. Podczas dniówki można podobno zrobić nawet i 100 km.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Teraz usługa jest przygotowana w dużo mniejszych miastach. Wystarczy nadmienić chociażby Toruń, gdzie na lokalnych grupach ogłoszeń związanych z pracą pojawiają się oferty kierowców Uber Eats z konkretnymi datami szkoleń. Według niepotwierdzonych informacji są problemy z działaniem usługi w dużych aglomeracjach miejskich, stąd próby jej wdrożenia w zdecydowanie mniej licznych skupiskach ludności.

Czym bowiem jest niespełna 2 miliony mieszkańców Warszawy na tle prawie 200 tysięcy Torunia. To właśnie dlatego niektórzy gród Kopernika nazywają miasteczkiem. Wszyscy przecież pamiętamy ogromne kontrowersje związane z marką Uber w Europie, a dokładniej mówiąc realizowaniem usług zbliżonych do tych taksówkarskich bez stosownej licencji kierowców. W nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym raczej będzie trudno o pracę dla Uber Eats na jednośladzie, jakim bez wątpienia jest ekologiczny rower.

[AKTUALIZACJA]

Jak informuje Uber Eats, usługa działa bez zarzutów w Warszawie, czyli stolicy Polski.

(fot. Uber/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10985 informacji na tej witrynie.6 komentarzy do “PREMIERA: Uber Eats startuje w Toruniu [aktualizacja]”

 1. marco Odpowiedz

  Trzeba przyznać że ktoś kto rozkręca Uber Eats robi to profesjonalnie. W Krakowie usługa ruszyła już dawno ale od razu „z przytupem”. Szeroka oferta gastronomiczna, pracownicy (sami zagraniczni, głównie hindusi) wyposażeni w specjalne rowery, smartfony z dedykowaną aplikacją. Wszystko działa bez zarzutów a „cykliści” uwijają się jak mrówki.

  • GaduAir

   nie dziwota, kto ma piniądz ten ma władzę i z niej korzysta.
   Kiedyś tak robiła Anglia, Niemcy teraz USA i wiele innych narodów.
   Też mi się podoba że UBER wszedł jak nóż w masło w „Naszą” Republikę ale to tylko słabość Polski…aaa Taxiarze niech się cieszą że ich PSAMI nikt jeszcze nie poszczuł, choć i oni mają swoje za uszami i nie chcą tego zmyć a tylko się w brudzie taplają jak to PSIORY.

  • Kamil

   Wiesz jak to jest ze startupami w USA, przepalaja miliardy na stratach, by tylko wykosic konkurencje globalna. W Polszy takie rzeczy nie przejda ;|

 2. maja Odpowiedz

  kto pisze te artykuły składające się głównie z błędów? mówię głównie o merytoryce.
  sezon na stażystów otwarty? amatorszczyzna straszna.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt