PREMIERA: Rodzinny influencer

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

W każdej rodzinie jest swoistego rodzaju informatyk, który w razie problemów szybko i sprawnie naprawi problem z komputerem (najczęściej związany z sterownikami felernego systemu Windows). Co jednak najzabawniejsze, mimo pewnego rodzaju krytyki stają się oni podświadomie mobilnymi autorytetami. Dochodzi później do kuriozalnych sytuacji.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Ktoś podpatruje piękną złotą Sony Xperię XA, a następnie kupuje czarną, aczkolwiek dużo mniej urodziwą (brzydszą). Tak właśnie działa magia, nazwijmy to roboczo rodzinnego influencera swoją ponadprzeciętną wiedzą wpływ na innych, nieco mniej obeznanych w technologiach osób. Obecnie wylewane jest wiadro pomyj przez media. Dotyczy ono pseudo-influencerów z Instagrama, którzy oczekują darmowych posiłków.

W zamian publikując zdjęcie lokalu z oznaczonym hasztagiem. Wszystko byłoby pięknie i fajnie, gdyby nie fakt braku jakiejkolwiek opiniotwórczości (liczne cytowania treści nawet przez wielkie koncerny) mimo dużej liczby osób obserwujących (najczęściej dzieci bez jakichkolwiek zdolności zakupowych, gdyż portfelem dysponują ich rodzice). Świetnie ten problem opisała blogerka Fashionelka na www.fashionelka.pl/cala-prawda-o-influencerach.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10390 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt