Dual Audio Bluetooth strzałem w dziesiątkę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Według niepotwierdzonych informacji nadchodzący iPhone 11 od Apple ma wspierać standard Dual Audio Bluetooth. Technologia ta jest fantastyczna, ponieważ umożliwia jednoczesne wysyłanie dźwięku w sposób bezprzewodowy rzecz jasna do dwóch urządzeń. Dzięki temu dajmy na to wspólnie z naszą sympatią możemy słuchać relaksacyjnej muzyki z gatunku ambient podczas podróży.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

I tutaj znowu gigant z Cupertino wcale nie był pierwszy w kwestii innowacji. Zaskoczył go Samsung. Otóż jego były ex-flagowiec GALAXY S9 mógł się pochwalić dumnie obecnością niezwykle praktycznej technologii Dual Audio Bluetooth. Jest ona prawie tak samo ważna jak występowanie kodeka aptX gwarantującego niemalże tak samo wysoką jakość dźwięku na słuchawkach bezprzewodowych jak tych kablowych.

Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej podstronie dostawcy www.samsung.com/pl/support/mobile-devices/dual-audio-bluetooth-galaxy-s9-plus. Najprawdopodobniej standard Bluetooth 5.0 umożliwia jednoczesne wysyłanie sygnału do dwóch urządzeń. Wskazywać mogą na to posty użytkowników smartfonów Xperia od Sony na dedykowanym forum poświęconym słuchawkom japońskiej korporacji.

(fot. Samsung/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12248 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt