PREMIERA: Najbrzydszy telefon na świecie z parą notchy [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Wydawać się mogłoby, że to smartfony Motoroli są brzydkie. Nic bardziej mylnego. Sharp w najbliższej przyszłości przejdzie samego siebie w kwestii designu. Firma zaprezentuje bowiem model Aquos R3 z topowym procesorem Qualcomm Snapdragon 855 i uwaga (to wcale nie jest żart) podwójnym notchem w parze u góry oraz dołu. Tragicznie źle to wygląda.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Ekran z charakterystycznymi wcięciami prezentuje się bardzo słabo. Już jeden notch mocno przeszkadza, a co dopiero dwa. Aż dziw bierze jakim cudem taki wyświetlacz opuści lada moment jakiekolwiek biura projektowe. Dobrze, że na rynku są producenci, którzy nie dali się omamić modą na te notche. Wystarczy nadmienić chociażby Sony Mobile, starsze Samsungi czy Oppo.

Niestety, ale topowi gracze na rynku je mocno stosują. Dotyczy to zarówno Apple, Huawei oraz Samsunga z jeszcze dziwniejszym oczkiem w ekranie. Powoduje to później nienaturalnie przesuniętą ikonę baterii w interfejsie mobilnego systemu operacyjnego Android. Mimo to największy na świecie producent smartfonów notuje rekordy sprzedaży, a klientom najwidoczniej takie niuanse nie przeszkadzają. Wszak nie każdy jest ascetą.

(fot. Sharp/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY SHARP AQUOS R3

Przygotowane przez

jest autorem 11335 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Najbrzydszy telefon na świecie z parą notchy [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt