PREMIERA: Karty podarunkowe Netflix z nietrafionymi nominałami

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Netflix we wciąż trwającej sondzie My mobile deklasuje HBO GO w relacji 66% do 19% wszystkich oddanych głosów. W sumie to zupełnie nie ma się co dziwić takiemu stanu rzeczy. Po blisko półrocznych testach tej drugiej usługi człowiek dochodzi do ściany, wszystko co dobre już się zobaczyło i nie ma kompletnie nic na liście do obejrzenia.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wszystkiemu winny jest rzecz jasna czterokrotnie mniejszy budżet HBO GO na tle Netflix w kwestii produkcji filmów czy seriali. To się później przekłada na samą ramówkę. Tymczasem My mobile musi wskazać pewną wadę kart podarunkowych. Chodzi o kompletnie nieprzemyślane nominały 60 PLN oraz 120 PLN. Totalny marketingowy bezsens aż chciałoby się powiedzieć. Nikt zupełnie nie pomyślał o zrobieniu wielokrotności abonamentów 34 PLN, 43 PLN i 52 PLN (więcej szczegółów na podstronie dostawcy).

W efekcie kupując kartę podarunkową za 60 PLN nie obejrzymy sobie na spokojnie platformy Netflix przez nawet dwa miesiące, gdyż będzie to suma niewystarczająca (60 PLN zamiast 68 PLN). I pomyśleć, że wystarczyło wprowadzić następujące nominały kart podarunkowych Netflix 102 PLN, 129 PLN czy 156 PLN. Wtedy klienci bez żadnych problemów mogliby się cieszyć trzymiesięcznym płatnym, bo zupełnie legalnym dostępem do tej czołowej platformy VOD z pominięciem udziwnień oraz utrudnień.

(fot. Netflix/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt