To koniec marki Sony Xperia

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Według informacji zagranicznych mediów technologicznych, Sony Mobile przymierza się powoli do usunięcia z obiegu doskonale znanej marki Xperia. Szykuje się więc nam powtórka z rozrywki. W przeszłości bowiem zlikwidowano kapitalny brand notebooków, czyli komputerów przenośnych Sony o nazwie Vaio. Stylistyka laptopów japońskiego producenta była świetna.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Dochodzi wręcz do wygaszania kont Xperia z mediów społecznościowych Sony rozsianych na całym świecie. W efekcie komunikacja marketingowa związana z Xperią będzie się odbywać na głównym kanale. Chodzi rzecz jasna o Sony. Nie jest to oczywiście pierwszy taki przypadek związany z tą firmą. Cztery lata temu bowiem, w 2015 roku również mówiło się o końcu Sony Mobile z uwagi na słabe wyniki finansowe działu.

Dziś, choć marka robi co może, by tylko wybić się innowacjami jak ten przełomowy ekran 21:9 z proporcjami kinowymi stosowanymi w średniakach to i tak popełnia duże błędy z fatalną optymalizacją oprogramowania. Pierwsi testerzy (polscy YouTuberzy) nie pozostawiają suchej nitki na słabym działaniu nowego przecież Androida 9.0 Pie. My mobile potwierdza, wersja 7.0 Nougat też jest zabugowania na Sony Xperii XA.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10082 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt