A2Mobile i Premium Mobile grają w innej lidze

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 3,50 na 6)
Loading...

A2Mobile i Premium Mobile grają w innej lidze jakby to powiedział pewien znany portal telekomunikacyjny. Tylko tak należy rozumieć wyniki przenoszenia numerów za 1Q/2019. W tym czasie prawie pół miliona Polaków zmieniło operatora swojej telefonii komórkowej. Ich liczba wynosi dokładnie 429.326 według danych Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Premium Mobile (zarządzający A2Mobile) miał na plusie aż 17.600 numerów. To znakomity wynik, którego nie mają nawet duzi gracze strukturalni. Z innych operatorów wirtualnych MVNO nadwyżkę notuje zaledwie Mobile Vikings (1.755) i Lajt Mobile (przeszło 700), tracą z kolei solidarnie Virgin Mobile (130) czy Lycamobile (400). Spójrzmy na koniec na sytuację dużej W4. Tutaj ponownie Plus jako jedyny ma napływ 8.300 klientów.

Sytuacja jest o tyle dziwna, gdyż zielony telekom notuje bardzo słabe pozycje w zestawieniu najlepszych sieci na kartę w My mobile RANKING. Play zaś ma gigantyczny odpływ 20.000 użytkowników, być może właśnie za to zdegradowano rzecznika P4 do roli szeregowego pracownika zespołu komunikacji PR. Następne jest Orange z 14.100 numerów na minusie oraz T-Mobile (6.600). Oczywiście należy pamiętać, że w dobie milionów konsumentów są to tak naprawdę znikome wartości liczbowe.

(fot. Premium Mobile/A2Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11454 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “A2Mobile i Premium Mobile grają w innej lidze”

  • Kamil

   Jop, srodek stawki tylko w My mobile RANKING. Nigdy tam nie bylo szalu

  • GaduAir

   szał był dla zbieraczy pieniędzy mało dzwoniących ale korzystających z sms i chyba mmsów oraz nawet dużo internetu dawali za darmo…

 1. marco Odpowiedz

  A więc skończyła się magia reklam Play które już przestały działać?
  No cóż technicznie Play coraz gorzej i sadzę że właśnie to zadecydowało o odejściach (spadek prędkości roamingu krajowym do 3 Mb/s) i ograniczanie roamingu krajowego na inne usługi. Poza tym pogorszenie oferty zrobiło swoje. Abonenci poszli „po rozum do głowy” i skalkulowali po co mają trwać dalej w Play skoro konkurencja daje więcej taniej i gwarantuje lepsza jakość. Oczywiscie jesli chodzi o jakość nie mam tu na mysli a2mobile czy Plusa którzy są liderami zestawienia 🙂

 2. Daro Odpowiedz

  Play ma gigantyczny odpływ i będzie miał jeszcze większy. Podbudowali sobie fundament na taniej ofercie, rzucili sie ludzie a teraz każdy widzi jak jest. Mydlą oczy 5G Ready a brak zasięgu i wolny net nadal.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt