Xiaomi zrobi telefony ze składanym ekranem połowę taniej

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Chińskie Xiaomi przygotowuje dla nas wielką rewolucję w temacie wysokich cen elastycznych smartfonów ze składanym w pół ekranem. Do tej pory za tego typu urządzenia przychodzi nam zapłacić sumy rzędu 9.000 PLN. Wystarczy spojrzeć na koszty takich produktów jak Huawei Mate X czy Samsung GALAXY Fold. Firma z logiem Mi zrobi z tym porządek.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Już w 2Q/2019 według nieoficjalnych informacji zagranicznych mediów, Xiaomi przedstawi telefon z rozkładanym wyświetlaczem na wzór tabletu w niezwykle mocno atrakcyjnej cenie zaledwie 4.000 PLN. To naprawdę brzmi ciekawie. Koszt bowiem mamy na poziomie zwykłych flagowców Samsunga czy Apple. Przez to Xiaomi otwiera niejako bramę do nieba dla nowoczesnych smartfonów, będących równocześnie hybrydą tabletu.

To będzie wielki przełom, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Za chwilę telefony z funkcją tabletu pojawiać się będą masowo w ofertach operatorów i tym samym każdy z nas będzie mógł nosić w kieszeni rozkładany komputer na wzór laptopa, który był niezwykle modny dekadę temu z uwagi na cichą pracę czy duży aspekt mobilności na tle takiego blaszaka (w dodatku zawsze głośnego) PC. Czekamy więc na drugi kwartał bieżącego roku.

(fot. GSMArena/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11433 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt