Motorola RAZR 2019 w wersji rozkładanej wygląda nieźle

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Któż z nas nie pamięta kultowego modelu telefonu Motorola RAZR V3. I pomyśleć, że debiutował on aż 15 lat temu, bo w 2004 roku. To naprawdę niesamowite jak ten czas ultra szybko leci. Tym bardziej warto pochwalić tego producenta smartfonów, że planuje wskrzesić legendę. Według nieoficjalnych informacji z biur patentowych, nowa Motorola RAZR 2019 ma wyglądać kapitalnie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wystarczy spojrzeć na załączony wyżej obrazek. Podobnie jak Xiaomi ze swoim elastycznym dwustronnie wyświetlaczem, również i tutaj zostanie wykorzystany ogromny potencjał rozkładanych ekranów. Nie dość bowiem, że powróci kultowy design to użytkownik będzie miał do dyspozycji doskonale znany projekt czy stylistykę sprzed kilkunastu lat. Aż chciałoby się powiedzieć, wielkie brawa należą się dla marki Motorola.

Może ona dużo lepiej wrócić do nostalgii, aniżeli to zrobiła Nokia w iście fatalnym stylu. Ani to (jej modele) nie ma magii, ani tym bardziej własnej tożsamości jak to było w przypadku Lumii, stylowych niczym kreacje modelek na Fashion TV. Pozostaje zatem nic jak tylko cierpliwie czekać na premierę produktową Motoroli RAZR 2019. Może to być bomba dla wszystkich kolekcjonerów gustujących zwłaszcza w technologiach mobilnych.

(fot. Yankodesign/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10985 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt