Koniec tanich smartfonów Xiaomi, firma podnosi marżę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Kończy się powoli mityczne Eldorado u producenta Xiaomi. Według najnowszych informacji, ten lubiany w Polsce brand zamierza podnieść ceny swoich flagowych urządzeń. W efekcie rezygnuje z mitycznej w branży telekomunikacyjnej marży 5%. Przez to za high-endy z napisem Mi na obudowie nie zapłacimy z uśmiechem na twarzy 2.500 PLN, a kwoty rzędu 3.000 PLN czy 4.000 PLN.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Tanie ceny inteligentnych telefonów komórkowych natomiast dalej będą obowiązywać pod marką Redmi. Xiaomi chce wyraźnie postawić granicę pomiędzy średnimi smartfonami, a tymi najlepszymi naszpikowanymi technologiami chociażby w celach badawczych, gdzie sprawdza się dosłownie wszystko. Czas pokarze czy strategia dojenia klientów wyjdzie pozytywnie. Z drugiej jednak strony trzeba zrozumieć Xiaomi.

Każdy chce żyć na godnym poziomie, przez co ceny nie mogą być niskie i stać w miejscu. Wręcz przeciwnie, trzeba ich wolumen dostosować do pożądanych zarobków. Serwis My mobile będzie obserwował sytuację na polskim rynku. Z pewnością więc pojawi się następny artykuł nawiązujący do tych podwyżek cenowych w rzeczywistości. Sprawdzone zostanie, o ile faktycznie podskoczył koszt smartfonów Xiaomi.

(fot. Xiaomi/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 9928 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

2 komentarze do “Koniec tanich smartfonów Xiaomi, firma podnosi marżę”

  1. adiko Odpowiedz

    I tak większość sprzedaży w Xiaomi to Redmi więc dla Polaków to żadna zmiana, co raz więcej rzeczy z serii Mi przechodzi do Redmi, w Redmi Note 7 doszło w końcu QC (no i oczywiście USB C) i od razu w wersji 4, jak ktoś chce koniecznie NFC i z Xiaomi to tylko seria Mi pozostaje.

  2. Derick Odpowiedz

    Najbardziej opłacalnym smartfonem Xiaomi jest PoCoPhone a dla graczy Black Shark, reszta jest dla lemingów nie znających się na sprzęcie, ale którzy chcą mieć zgrabne obudowy.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt