PREMIERA: Apple TV generuje oszczędności

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Kto spodziewałby się, że przystawka telewizyjna Apple TV wygeneruje konkretne oszczędności na opłatach związanych z aktywnym używaniem telefonu komórkowego. Za chwilę zostanie pokazana ciekawa zależność. Od momentu bowiem jak YouTube zaczęto oglądać tylko i wyłącznie na dużym ekranie telewizora dzięki przystawce Apple TV, znacząco spadła transmisja danych w smartfonie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Oczywiście dla nikogo nie jest żadną tajemnicą, że to właśnie YouTube generował największe zużycie danych na łączności 4G LTE. Od momentu jak pojawiło się w domu urządzenie Apple TV to spadło wykorzystanie 5 GB miesięcznie w telefonie. Owszem, ktoś może oglądać usługę Netflix w nowoczesnym smartfonie z ekranem panoramicznym w formacie 18:9, ale nie ma się co oszukiwać w tym temacie. Takie rzeczy powinny mieć projekcje najlepiej na relatywnie sporym, bo 65 calowym ekranie telewizora.

Nie powinien to być w żadnym wypadku relatywnie małym dajmy na to 6 calowym wyświetlaczu. Jak już zaznamy tej ogromnej wygody to później ciężko jest się przestawić na wariant mobilny. Owszem, można podziwiać często świetnie wyreżyserowane teledyski muzyczne na smatfonie, jednakże w przypadku dłuższych formatów one się nie sprawdzają, choć parę razy nawet udało się obejrzeć filmy na Sony Xperii XA (tak było z Elizjum czy Taksówkarzem w ramach promocji aplikacji Privilege Plus).

(fot. Apple/My mobile)

APPLE TV NIESPODZIEWANIE ZASKOCZYŁO

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 10719 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

1 komentarz do “PREMIERA: Apple TV generuje oszczędności”

  1. Kamil Odpowiedz

    No i oglądałem pierwszy odcinek tego niby hitowego serialu Netflix o nazwie Zagubieni w Kosmosie z grafiki obrazu na Apple TV, pierwszy epizod bez szalu. Daje marne 3/6…

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt