PREMIERA: Muzyka jest jak Joga

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wiemy już, że muzyka to najlepszy sposób na odpoczynek bez snu (chociażby po męczącym dniu pracy). Ponadto w jednej z pierwszych w całej historii sondy My mobile to właśnie jej słuchanie zostało uznane za najbardziej wartościowe na telefonie komórkowym pozostawiając w pokonanym pole nawet funkcję wykonywania połączeń głosowych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

W pewnym sensie korzystanie z muzyki na naszych smartfonach można potraktować jako swoistego rodzaju jogę. Nie każdy przecież lubi wyginać śmiało ciało na karimacie na jakiejś sali treningowej. Gdy jeszcze słuchamy gatunku typu ambient, słuchacz może się relaksować prawie tak samo jak na zagranicznej wycieczce na tropikalną wyspę typu Bora-Bora gdzieś daleko na Polinezji Francuskiej czy wręcz Malediwach.

Klucz to dobrze dobrana oprawa muzyczna. Wiadomo, że mało kto ma ochotę na ciężkie rockowe brzmienie przy poczuciu zmęczenia. W takich sytuacjach zdecydowanie bardziej sprawdza się nieco lżejsza muzyka. Poniżej w formie ciekawostki prezentowany jest utwór z grafiki wprowadzającej do artykułu, mianowicie ATB o tytule Get High z kapitalnego albumu Dedicated wydanego ku czci ofiar zamachu WTC na Nowym Jorku.

(fot. My mobile)

ATB – GET HIGH

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

2 komentarze do “PREMIERA: Muzyka jest jak Joga”

  1. marco Odpowiedz

    Co do słuchania muzyki na telefonie to muszę się podzielić takim doświadczeniem. Wcześniej głównie zgrywałem utwory na mp3 korzystając często z „muzodajni” (najtańsza legalna muzyka). Z czasem kiedy internet mobilny stał się tani przerzuciłem się na serwisy streamingowe typu Tidal czy Spotifly. Od prawie dwóch lat z nich korzystam na zmianę i muszę przyznać że Spotifly działa o wiele lepiej i ma szerszą bazę muzyczną. Co ciekawe oba serwisy korzystają często z tej bazy muzycznej. Wnioskuje to po tym że niektóre okładki płyt są tak samo niedbale zeskanowane i z tych samych egzemplarzy (zagięcia i wymięcia). To jest zaskakujące dlaczego tak jest? Tidal kusił mnie jakością Hi-Fi ale niestety słuchając tej aplikacji na różnym sprzęcie nie zauważyłem aby jakość była lepsza niż w Spotifly.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt