Z aplikacji Shazam wkrótce znikną reklamy

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Znakomite informacje dla wszystkich miłośników muzyki, którzy do jej rozpoznawania używają aplikacji Shazam. Już wkrótce z tytułu znikną jakiekolwiek reklamy. Wszystko za sprawą przejęcia pozycji przez Apple. Najbogatsza firma świata ceni sobie jakość oraz najwyższą kulturę doznań z produktem. W żadnym wypadku nie będzie ona zaśmiecać aplikacji brzydkimi reklamami.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tak jest niestety w okropnym programie Pogoda chociażby w smartfonach Sony Xperia. O jakimkolwiek smaku tam nie może być mowy. W związku z tym wydarzeniem użytkownicy mają swoje rozmaite teorie spiskowe. Według nich Apple po przejęciu wycofa aplikację Shazam na Androida ze sklepu Google Play na rzecz jedynego słusznego repozytorium App Store. Nikt przecież nie będzie finansował darmowych obiadów klientom zielonego robota.

Jednak dla Apple koszty serwera ponoszone na rozpoznawanie muzyki to drobne. Z pewnością może sobie on pozwolić na taką dobroduszność względem użytkowników Androida. Jak będzie naprawdę czas pokaże. W razie czego w pogotowiu jest cały szereg innych rozwiązań chociażby z asystentem Google na czele, który także potrafi rozpoznawać muzykę. Wystarczy tylko wcisnąć symbol nutki pojawiający się na ekranie.

(fot. Shazam/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt