PREMIERA: Niestety, Pocophone F1 to crap

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Xiaomi chciało dokonać rzeczy wielkiej. Miało być pięknie. Smartfon Pocophone F1 z najlepszym procesorem mobilnym na rynku Qualcomm Snapdragon 845 w cenie średniaka za jedyne 1.500 PLN. Niestety wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z bublem. Użytkownicy tego inteligentnego telefonu komórkowego na całym świecie narzekają na wątpliwą jakość wykonania produktu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Tylko tak należy rozumieć pojawiające się doniesienia o wyciekach podświetlenia ekranów w dolnych partiach. Sony Mobile w tematyce odklejających się wyświetlaczy też nie ma dobrej opinii. Fizyki raczej w przypadku Xiaomi nie udało się oszukać. Oszczędzanie na wszystkim co tylko się dało, a w szczególności częściach spowodowało powyższe problemy. Jakby tego było mało, ekran dotykowy ma słabą reakcję na dotyk.

Gdy jeszcze doliczymy na deser niemożność włączenia głupiego Netfliksa w jakości HD z powodu braku jakiegoś kodeka wideo to sprawa robi się śmieszna. Telefon z potężnym ekranem musi oglądać treści w standardzie VGA z poprzedniej epoki kaset VHS. Świetną recenzję Xiaomi Pocophone F1 przeprowadził uznany amerykański YouTuber Marques Brownlee o pseudonimie MKBHD. Zwłaszcza genialne animacje zbliżenia (tzw. robotic arm camera) w 26 sekundzie przy omawianiu specyfikacji urządzenia wgniatają w fotel.

(fot. Xiaomi/My mobile)

RECENZJA XIAOMI POCOPHONE F1 OD MKBHD

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt