PREMIERA: Wypalony ekran Amoled Samsunga GALAXY S8 to spory problem, nie tylko wizerunkowy

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Naprawdę strach kupować te smartfony z ekranami Amoled. Wszystko przez wypalające się ekrany. Tak właśnie było z historią opartą na faktach dotyczącą niespełna dwuletniego Samsunga GALAXY S8. Niestety, ale ten super smartfon posiada już na wyświetlaczu charakterystyczne odbicia, paski czy inne dziwne poświaty. Owszem, telefon zostanie oddany do serwisu, ale niesmak pozostał.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Takie rzeczy nie powinny się przydarzać się w urządzeniach flagowych. Nie mówimy przecież o średniakach w stylu Sony Xperia XA z żółtymi plamami i to na dużo bezpieczniejszym ekranie IPS. Co z tego więc, że Samsung GALAXY S8 wyświetla filmy fenomenalnie oraz zjawiskowo pod kątem jakościowym jak to wszystko może za chwilę trafić szlak. Wystarczy tylko nieco dłużej pograć w statyczne gry czy przeglądać zdjęcia.

Co jednak najciekawsze, problem wypalania został bardzo sprytnie rozwiązany w telewizorach także Samsunga typu plazma. Otóż oprogramowanie przesuwa o kilka pikseli nieruchomy obraz w prawo, lewo, górę oraz dół, aby tylko uchronić matrycę przed wypaleniem. Efekt jest taki, że po podajże siedmiu latach odbiornik działa jak nowy, zachwycając kolorami dokładnie tak jak telewizor OLED na tle zwykłego LCD.

(fot. Samsung/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Wypalony ekran Amoled Samsunga GALAXY S8 to spory problem, nie tylko wizerunkowy”

 1. Kwiatek Odpowiedz

  Dzień dobry
  Po 8 miesiącach użytkowania Galaxy S8 aplikacja która jest w grana bezpośrednio w telefon wypalił mi pixele na wyświetlaczu, co widać na białym tle , mam cały kontrast tej aplikacji na czerwono , pytanie teraz jakie nasuwa mi się czy można to z reklamować, koncu to aplikacja co sam samsung narzuca yzytkownikowi ręjkojma nie przysluguje telefonom na firme .

  • GaduAir

   telefon na fakturę VAT to i gwarancja producenta przysługuję.
   Samsung wymieni w ramach ważnej gwarancji wyświetlacz lub da nowy telefon lub nowszy model, pieniędzy raczej nie zwróci.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt