PREMIERA: Pozer z iPhonem X

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Historia z życia wzięta. Wtorek, chwilę po godzinie szesnastej. Człowiek wychodzi zmęczony na zakupy, zaś wcześniej na lunch do restauracji McDonald’s w jednej z dużych galerii, a w niej pewien człowiek dumnie, niczym jakiś paw trzyma w dłoni przy uchu swojego białego iPhona X. Jakby tego było mało, na każdym kroku eksponuje logo nadgryzionego jabłka Apple. Ba nawet palec odsłania brand. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Robi to jednak w taki sposób, aby każdy przechodzień widział, że jest to ten iPhone X za 5.000 PLN. Oczywiście taka rozmowa telefoniczna trwa w nieskończoność. Aż chciałoby się powiedzieć, nieskończenie długo. Można w tym czasie zjeść jednego hamburgera i może połowę małej porcji frytek. Tymczasem iPhone to taki sam telefon jak każdy inny, tyle że ze świetnym mobilnym systemem operacyjnym. Już dawno w Polsce minęły czasy postrzegania go jako synonimu luksusu.

Flagowce Samsunga tyle samo kosztują, powoli też inni producenci dołączają do ceny magicznych 5.000 PLN za super smartfony. Natomiast wybrane modele Apple są tanie jak barszcz. Dosłownie na dniach w telewizji emitowana była kampania z reklamą iPhona SE za jedyne 1.199 PLN w jednym z popularnych sklepów z elektroniką użytkową nie dla idiotów. Co ciekawe, w przeszłości dziewczyna własnie z tym iPhonem miała problemy z kulturalnym zachowaniem w komunikacji miejskiej.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

3 komentarze do “PREMIERA: Pozer z iPhonem X”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt